Threads Film müziği (

Threads Film müziği (1984) örtmek

Amazon'dan satın al Film müziklerini çalın ve indirin

Değerlendirme: 8.00/10 itibaren 20000 oy
Etiketler: felaket filmi, nükleer, kıyamet, ölme, genç ölmek
Alternatif İsimler:
Başlık Español:

Threads

Başlık Italiano:

Ipotesi sopravvivenza

Başlık Português:

A Teia

Başlık English:

Threads

Başlık Français:

Threads

Başlık Deutsch:

Threads - Tag Null

Özet

Sheffield'da işçi sınıfından sıradan insanlar hayatlarını yaşarken, televizyon haberleri Sovyetlerin İran'ı işgalinden sonra Amerika Birleşik Devletleri ile Sovyetler Birliği arasındaki gerilimin tırmandığını haber veriyor. Genel olarak insanlar, bir nükleer saldırının olabileceğini ve insanlığı etkileyebileceğini anlayana kadar çok fazla dikkat etmezler.

Soundtrack listesini indirin ve oynatın

Oyna Başlık Artist
Threads
Johnny B. Goode
Chuck Berry: Yazar
Chuck Berry: Icracı
Alpine Symphony

Kullanıcı yorumları

Mehmet Avcı
6/10

Şarkı seçimleri, filmdeki gerilimi arttırmak için etkili bir şekilde kullanılmış. Özellikle nükleer saldırı anlarında müzik beni gerçekten içine çekti.

Sultan Kurtuluş
4/10

Filmdeki yoğun ve çarpıcı sahnelerle çelişen bir şekilde, Threads'in müziği duygusal derinlikten yoksundu ve izleyiciyi etkileyemedi. Müzik, filmdeki atmosferi bozdu ve izleyiciyi kopuk hissettirdi.

Mustafa Yaman
5/10

Müzikler, filmdeki korku ve umutsuzluk atmosferini güçlendirmek için çok iyi bir şekilde seçilmiş. İzlerken gerçekten etkileyici bir deneyim yaşattı.

Ali Koc
8/10

Threads'un müzikleri, beni gerçekten etkileyerek duygusal bir derinlik ve atmosfer yarattı. Özellikle Sheffield'daki sıradan insanların yaşamına ve Sovyetler Birliği ile Amerika Birleşik Devletleri arasındaki gerilime uyum sağlayan parçaları beni derinden etkiledi.

Ayşe Yılmaz
3/10

Threads'in müziği, filmdeki gerilim ve korkuyu yansıtmak yerine seyirciyi rahatsız etti ve film deneyimini zayıflattı. Müzik seçimleri, filmdeki dramatik anlara uyum sağlamakta başarısız oldu ve filmi etkisiz kıldı.

Hasan Aydın
5/10

Threads'in soundtrack'i, olayların ciddiyetini ve insanlığın yok olma tehlikesini vurgulamak için başarılı bir şekilde kullanılmış. Müzik, duygusal bir bağ kurmamı sağladı.

Mehmet Polat
6/10

Birinci izlenimim, Threads'in müziği oldukça sakin ve gerginlik yaratıyor. Filmin atmosferini yansıtmak için iyi seçilmiş olduğunu düşünüyorum.

Ayşe Kaya
2/10

Threads filminin müziği, filmdeki gerilimi ve korkuyu arttırmak yerine, duygusal bağ kurmada yetersiz kaldı. Müzik, sahnelerin etkisini güçlendirecek şekilde düşük kalitede ve duygusuzdu.

Süleyman Kurtuluş
7/10

Müzikler, nükleer saldırının insanlığı nasıl etkileyebileceği konusundaki gerilimi ve korkuyu mükemmel bir şekilde yansıtıyor. Her parça, o dönemin atmosferini ve insanların duygusal durumlarını anlamamı sağladı. Bu yüzden Threads'un müziklerini dinlemek, beni hikayeye daha derinlemesine bağladı ve deneyimi daha etkileyici kıldı.